Главная » Статьи » Мои статьи

Якщо дитина лівша (газета "ВСІМ")

Якщо дитина лівша (газета "ВСІМ")


Ліворукість – це не дивацтво, а скоріше дар

До п’яти років діти не відчувають різниці, якою рукою брати предмети. Усе розпочинається зі школи

Саме на уроках першокласник-лівша відчуває, що сидіти за партою праворуч йому не зручно: сусід постійно заважає йому. Саме тому вчителі саджають таких дітей з лівої сторони парти. Вони відразу розуміють, що чимось відрізняються від своїх однолітків.

«Щоб дитина не відчувало своєї відірваності від класу і не сприймало ліворукість як дивацтво або навіть хворобу, треба розповісти їй про її винятковість, пояснити, що не всі діти використовують ліву руку як вона. Розкажіть, що серед ліворуких людей багато знаменитостей, які досягли успіху і стали відомими», - радить практичний психолог Наталя Ханецька.

Колись дітей, які користувалися більше лівою рукою, перенавчали логопеди. Проте сьогодні це вважають неактуальним. «Лівша – дитина, в якої більше розвинута права півкуля мозку, що відповідає за творчість та фантазію. Така дитина є високоінтелектуальною, тому за бажанням батьків її варто перевести на індивідуальне навчання. В майбутньому лівша може бути художником, музикантом, письменником », - розповіла Наталя.

Якщо дитину «ламати» та перелаштовувати на праву руку, це буде серйозною травмою, що може вплинули на подальше життя маляти.

Інформаційна служба газети «Діловий тижневик «ВСІМ»

Категория: Мои статьи | Добавил: khanetska1979 (20 Ноября 2012)
Просмотров: 428 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: